>
Мы в вк
Hammerfight (2010)

Hammerfight (2010) скачать торрент

Описание: Hammerfight (2010)
Жанр:Аркады
Просмотров:720
Загрузок:51
Рейтинг:5.0 / 2
Разработчик игры: Константин Кошутин
Издатель: KranX Productions
Платформа: для PC
Жанр: Arcade (Shoot'em up)
Дата выхода игры: 2010г
Язык озвучки: Русский
Язык интерфейса: Русский
Таблеточка: Присутствует

Hammerfight – гра у форматі 2-D. Вона цілком і повністю заснована на законах фізики. Що являє собою ігровий процес? Це динамічний бій на літальних апаратах. Битва відбувається за допомогою зброї, яка в процесі удараяется про стіни. Достатньо лише рухи мишкою і ворог розлетиться на шматочки, стіна впаде, а всі перешкоди просто зникнуть. По мірі того, як персонаж розвивається, з'являється можливість розвивати свій космічний кораблик. Його можна оснастити щитом і зброєю для додаткового захисту. А ще можна встановити додаткове холодну зброю, а пізніше вогнепальну.
Hammerfight – одна з небагатьох ігор, які дозволяють практично нескінченно удосконалити свій ігровий навик. Точне відтворення всіх законів фізики дозволяє повною мірою навчитися володіти незвичайною зброєю – булавою на довгому ланцюгу. Потрібно враховувати багато. Наприклад, амплітуду і силу удару.
Нашому Гаяру доведеться взяти на себе велику відповідальність. Йому потрібно охороняти фортецю від незліченних ворогів. Крім цього, в процесі боротьби доведеться тікати від монстрів, сидіти в полоні у ворогів і тікати з того ж полону, щоб відновити справедливість і покарати полонителів. Приємно, що персонаж може сам приймати рішення щодо своїх подальших дій. Він буде чітко слідувати обраному шляху, і багато які події відбудуться як би повз нього. Але іноді він зможе відволіктися від наміченої мети і допомогти оточуючим. Наприклад, якийсь клан покинув місце свого постійного проживання, і там оселилися полчища чудовиськ. Тут доведеться встати на захист жінок і дітей.
Управління в грі просте. Достатньо лише кількох кліків мишкою. Потрібно лише розкрутити снаряд і що є сили вдарити їм про ворога. Сильно розкрутили? Відмінно! Сильніше буде удар. Молодий і недосвідчений Гаяр для початку буде озброєний звичайним каменем. По мірі розвитку він буде отримувати більш досконале зброю. До того ж, герой навчиться точніше наносити удари. Він без праці зможе потрапити в невелику щілину між обладунками або в посудину з отрутою. Фізичні закони діють в грі цілком гідно.

Якщо стіна розвалилася, то цеглу від неї не просто пролетять через текстури. Вони неодмінно оглушат або ранять того, в кого потраплять. Вибухи теж досить реальні. Хвиля від них розносить все на кілька метрів по сторонам. Бої настільки азартні, динамічні і захоплюючі, що іноді виникає певна проблема. Просто іноді мишка злітає з килимка.
Дана гра характеризується не тільки оновленим ігровим процесом. Вона відрізняється чудово виконаним ігровим світом, що живе за своїми законами і правилами. Гра має дивовижну графіком. Кожна деталь ідеально ілюструє ту чи іншу частину історії.

Підведемо підсумки. Основні особливості гри Hammerfight:
• управління мишкою;
• використання фізичних законів;
• можливість руйнувати об'єкти;
• продуманий сюжет і графіка;
• більше 50 видів зброї;
• 3 режими;
• можливість грати в команді.

Скачать Hammerfight (2010) через торрент бесплатно


Hammerfight (2010)
Размер 209 Mb
994 402
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
-->